(0)

ALLT I STEN ÄR NU FLISBY! • 50-70% på mängder av produkter

Funderar du på vilken sten som kan passa för din uppfart? Eller vill du veta vilket dräneringsmaterial du behöver ha bakom muren? Hör av dig till oss så hjälper vi dig. Det bästa är att du kommer in till någon av våra butiker där du hittar massor med inspiration för din utemiljö. Här finns dessutom kunnig och engagerad personal som svarar på dina frågor.

Butiker

Vallentuna

Adress:
Galgbacksvägen 7
Rosendals industriområde
186 30 Vallentuna

Öppettider:
Mån-fre 08.00-13.00
Lördag stängt
söndag stängt
Röda dagar stängt
Semesterstängt från den 22/12 13:00 till den 9/1-2023

Tel: 08-514 304 55
Epost: vallentuna@flisby.se

Mats Henriksson
Butikschef
010-499 27 33
mats.henriksson@flisby.se

Farid Vatankhah
Säljare
010-499 27 34
farid.vatankhah@flisby.se

Norsborg

Adress:
Fågelviksvägen 31
Slagsta Industriområde
145 53 Norsborg

Öppettider:
Mån-fre 08.00-13.00
Lördag stängt
söndag stängt
Röda dagar stängt
Semesterstängt från den 22/12 13:00 till den 9/1-2023

Tel: 08-531 880 65
Epost: norsborg@flisby.se

Mirna Massola
Butikschef
010-499 27 41
mirna.massola@flisby.se.se

Eduard Khachatryan
Säljare
010-499 27 43
eduard.khachatryan@flisby.se

Ahmed Abaied
Säljare
010-499 27 47
ahmed.abaied@flisby.se


Fakturor till Allt i Sten / Flisby

Organisationsnummer: 556711-5364
Organisationsnummer fr.o.m 30 november 2022: 556158-5000
E-fakturor skickas till: faktura@flisby.se

Pappersfakturor skickas till:
Flisby AB
Syredavägen 14
57875 Flisby


Ledning

Eva Karlsson, ekonomiansvarig
010-499 27 36
eva.karlsson@flisby.se

Mikael Melander, försäljnings- och marknadschef
010-499 27 46
mikael.melander@flisby.se