(0)

Våra butiker: mån-fre 07-17 • Handla online eller i butik

Funderar du på vilken sten som kan passa för din uppfart? Eller vill du veta vilket dräneringsmaterial du behöver ha bakom muren? Hör av dig till oss så hjälper vi dig. Det bästa är att du kommer in till någon av våra butiker där du hittar massor med inspiration för din utemiljö. Här finns dessutom kunnig och engagerad personal som svarar på dina frågor.

Butiker

Vallentuna

Adress:
Galgbacksvägen 7
Rosendals industriområde
186 30 Vallentuna

Öppettider:
Mån-Fre 07.00-17.00
Lördag stängt
Söndag stängt
Röda dagar stängt

Tel: 08-514 304 55
Fax: 08-514 304 56
Epost: vallentuna@alltisten.se

Mats Henriksson
Butikschef
010-499 27 33
mats@alltisten.se

Farid Vatankhah
Säljare
010-499 27 34
farid@alltisten.se

Sarah Siverman
Maskinförare/Lageransvarig
010-499 27 32
sarah@alltisten.se

Denis Lopez
Utesäljare
010-499 27 45
denis@alltisten.se

Jens Ottosson
Utesäljare
010-499 27 54
jens@alltisten.se

Norsborg

Adress:
Fågelviksvägen 27
Slagsta Industriområde
145 53 Norsborg

Öppettider:
Mån-Fre 07.00-17.00
Lördag stängt
Söndag stängt
Röda dagar stängt

Tel: 08-531 880 65
Fax: 08-531 880 66
Epost: norsborg@alltisten.se

Mirna Massola
Butikschef
010-499 27 41
mirna@alltisten.se

Eduard Khachatryan
Säljare
010-499 27 43
eduard@alltisten.se

Johan Hodin
Säljare
010-499 27 47
johan@alltisten.se

Nima Assalin
Utesäljare
010-499 27 31
nima@alltisten.se

Försäljning Uppsala

Tel: 018-15 05 85
Epost: uppsala@alltisten.se


Fakturor till Allt i Sten

Organisationsnummer: 556711-5364
E-fakturor skickas till: alltisten@pdf.scancloud.se

Pappersfakturor skickas till:
Allt i Sten Sverige AB
Galgbacksvägen 7
186 30 Vallentuna 


Ledning

Jörgen Rönnberg, VD
070-535 13 50
jorgen@alltisten.se

Eva Karlsson, ekonomiansvarig
010-499 27 36
eva@alltisten.se

Mikael Melander, försäljnings- och marknadschef
070-517 74 47
mikael@alltisten.se

Karin Lindholm, marknadskoordinator
010-499 27 30
karin@alltisten.se

  • Vallentuna 08-514 304 55
  • Norsborg 08-531 880 65
  • Försäljning Uppsala 018-15 05 85